top of page

Extra ALV voor onze leden van WoonSpraak!


Er is een 2de nieuwsbrief, gemaakt voor WoonSpraak door Johan van der Wal. Hierin staat dat er een ALV is op 14 december 2023! Komt u als WoonSpraak lid ook? Geef u dan op! Als u nog twijfelt om lid te worden, dan bent ook u welkom. U mag alleen niet stemmen op die avond. Dit is exclusief voor onze leden.

Zowel de papieren als de digitale editie is de deur uit gegaan, vorige week. Mensen met een gmail-account hebben er iets langer op moeten wachten vanwege een storing.

Opgeven voor de ALV kan via info@woonspraak.nl of door de papieren editie achterin te raadplegen daar is een aanmeldingsformulier te vinden. Heel graag tot ziens op 14 december in het De Witte Centrum vanaf 19.00 uur inloop en start is 19.30 uur.

12 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page